Püsikliendi soodustused

TINGIMUSED

  • Ettevõte – Sia „Euroskor Latvijā”
  • Kauplus – Sia „Euroskor Latvijā” Lloyd kauplus (lloyd.ee)
  • Klient – Lloyd kaupluse klient, kes on saanud kliendi soodustust.

Kliendi soodustust on võimalik saada taotluse vormi täites – ostu sooritamisel või turundustegevuses osaledes.

Kliendi soodustus tagab 10% allahindluse täishinnaga toote hinnast. Soodustused ei ole kumulatiivsed.
Ettevõtte korraldatud turundustegevuse raames pakutavate soodustuste protsent võib olla suurem või soodustused võivad olla kumulatiivsed; sellest teavitatakse klienti kodulehe aadressil lloyd.ee ja esinduskaupluses.
Ettevõte jätab endale õiguse muuta liikmelisusega saadava soodustuse suurust ja teisi tingimusi, teavitades sellest ettevõtte kodulehel ja Euroskor Latvija  kauplustes vähemalt 10 (kümme) tööpäeva ette.

Klient aktiveeritakse hetkel, kui ta on täitnud taotluse vormi. Klubiliikmelisuse aegumistähtaega esitatud ei ole. Klienti teavitatakse muudatustest kodulehe aadressil lloyd.ee.

Alates 01. novembrist 2017 kehtima hakanud Klubiliikmelisus annab 10% allahindluse toote täishinnast ning teistest kliendikaardiga seotud turundustegevustest kõikides ettevõtte kauplustes Eesti Vabariigis mis on esitatud kodulehel aadressil lloyd.ee.

Taotluse vormi täites nõustub klient järgnevaga:

  • tema isikuandmeid kogutakse, hoitakse ja kasutatakse vastavalt isikuandmete kaitse seadusele ja infoühiskonna teenuste seadusele;
  • tema isikuandmeid kasutatakse turunduse eesmärgil; ta nõustub saama teavet käimasolevate sündmuste ja turundustegevuste kohta. Kliendil on õigus sellise teabe saamisest keelduda, saates e-kirja aadressil: epood@lloyd.ee.

Lloyd lubab mitte jagada kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele, kes ei ole otseselt Euroskor Latvijaga seotud.