Vaata teisi tingimusi siit

Kohaletoimetamine Tagastamisõigus Kasutustingimused


Tere tulemast meie veebisaitidele. Turvalisuse tagamiseks tahame teid teavitada sellest, kuidas teie andmeid käitleme.

1.Andmete kogumine ja kasutamine

Kui taotlete teenuse osutamist või kauba saatmist, kasutatakse teie isikuandmeid ilma teie selgesõnalise nõusolekuta ulatuses, mis on vajalik selle teenuse osutamiseks või tellimuse töötlemiseks. See hõlmab eriti teie andmete edastamist transpordiettevõtetele ja makseteenuse pakkujatele. Kui tellimus on lõpule viidud, blokeeritakse teie andmed edasiseks kasutamiseks ja kustutatakse kohustusliku säilitustähtaja möödumisel, välja arvatud juhul, kui olete edasise kasutamise selgesõnaliselt heaks kiitnud.

2.Juurdepääs LLOYD veebisaidile

LLOYD-i veebisaidile pääsemisel salvestab teie brauser tehnilistel põhjustel automaatselt andmeid. Järgmised andmed salvestab LLOYD eraldi muudest andmetest, mille olete võib-olla LLOYD-le edastanud:

  • Juurdepääsu kuupäev ja kellaaeg
  • Brauseri tüüp / versioon
  • Kasutatav operatsioonisüsteem
  • Varem külastatud veebisaidi URL
  • IP-aadress, millest lahutatakse kolm viimast numbrit

Neid andmeid säilitatakse ainult tehnilistel põhjustel ja neid ei anta kunagi konkreetsele isikule.

3.Küpsiste kasutamine

www.lloyd.ee kasutab küpsiseid. Küpsised on väikesed arvutis salvestatud tekstifailid. Need võimaldavad säilitada teavet kindla ajavahemiku jooksul. Pärast brauseri seansi lõpetamist kustutatakse enamik teie kasutatavaid küpsiseid teie kõvakettalt (seansiküpsised). Niinimetatud püsiküpsised jäävad teie arvutisse siiski alles ja võimaldavad meil teid järgmise külastuse ajal ära tunda. Enamiku veebibrauserite abifunktsioon selgitab, kuidas saate oma brauseril takistada uute küpsiste vastuvõtmist, kuidas saate oma brauserit teavitada uue küpsise saamisest või kuidas kõik saadud küpsised välja lülitada.

4.Google Analytics

See veebisait kasutab veebianalüüsi teenust Google Analytics. Google Analytics kasutab küpsiseid – tekstifaile, mis salvestatakse teie arvutisse ja võimaldavad teie veebisaidi kasutamist analüüsida. Küpsise loodud teave selle veebisaidi kasutamise kohta edastatakse tavaliselt USA-s asuvasse Google’i serverisse ja seda hoitakse seal.
Kui aga sellel veebisaidil on aktiveeritud IP anonüümseks muutmise võimalus, lühendab Google kõigepealt teie IP-aadressi Euroopa Liidu liikmesriikides või teistes Euroopa Majanduspiirkonna liikmesriikides. Ainult erandjuhtudel edastatakse täielik IP-aadress USA-s asuvasse Google’i serverisse ja lühendatakse seal. Selle veebisaidi operaatori taotlusel kasutab Google seda teavet teie veebisaidi kasutamise hindamiseks, veebisaidi tegevuste kohta aruannete koostamiseks ja veebisaidi operaatorile muude teenuste osutamiseks, mis on seotud veebisaidi kasutamise ja Interneti kasutamisega. Teie brauseri poolt Google Analyticsi jaoks edastatud IP-aadressi ei liideta muude Google’i andmetega.

5.Infoleht

LLOYD pakub teile tasuta uudiskirja teenust. Infolehe saamiseks palun sisestage oma e-posti aadress ja oma nimi. Selle teabe saate sisestada registreerimisprotsessi ajal veebisaidil www.lloyd.ee. Võite igal ajal uudiskirja tellimusest loobuda. Igas infolehes antakse teile teada, kuidas saab tulevikus uudiskirja tellimusest loobuda, koos vastava lingiga.

6.Kontaktvorm

Teil on võimalus meiega oma küsimustes meie kontaktivormi kaudu ühendust võtta. Andmeid esitatakse ainult vabatahtlikkuse alusel. Sisestatud isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalselt ja neid kasutatakse ette nähtud eesmärgil vastavalt kehtivatele andmekaitse-eeskirjadele. Andmeid ei edastata väljaspool meie ettevõtet asuvatele kolmandatele isikutele.

7.Teie õigused kasutajana

Loomulikult on teil õigus saada teavet teie kui üksikisiku kohta, mida LLOYD säilitab. Samuti on teil õigus parandada valesid andmeid või blokeerida ja kustutada andmeid. Selleks pöörduge e-posti aadressil: epood@lloyd.ee.


Vaata teisi tingimusi siit

Kohaletoimetamine Tagastamisõigus Kasutustingimused